Płać bezpiecznie

Gumowy pierścień retencyjny - Ściana boczna - 100 x 10 x 10 cm - Zielony

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Chcesz położyć płytki na plac zabaw lub inne płytki gumowe, ale nie możesz ich przykleić do podłoża? Następnie użyj gumowej opaski mocującej, aby uzyskać stabilną podłogę. Opaskę można łatwo ułożyć bez użycia betonu. Krawędzie o wymiarach 100x10x10 cm można przymocować do siebie i do podłoża za pomocą ocynkowanej rury stalowej. Czy chcesz obramować podłogę ze wszystkich stron? Następnie użyj końcówki, aby zabezpieczyć całość.

łatwy montaż bez konieczności cięcia ✔
Trwała, kolorowa guma SBR

Płytki gumowe na krawężniki zielone

Obrzeże gumowe zostało opracowane z myślą o prostym, ale skutecznym obramowaniu płyt gumowych układanych na luźnym podłożu. Elementy boczne o długości 100 cm można łatwo łączyć ze sobą, tworząc krawężnik dostosowany do indywidualnych potrzeb. Te opaski mocujące są przymocowane do siebie i do podłoża za pomocą ocynkowanej rury stalowej*. Obramowanie gumowe można również skleić ze sobą (lub z podłożem) za pomocą masy uszczelniającej. Należy użyć szczeliwa odpowiedniego dla gumy.

*Galwanizowane rury stalowe są sprzedawane oddzielnie.

Wielką zaletą tego obrzeża gumowego jest jego amortyzująca powierzchnia. Dzieci nie mogą się już zranić o ostre krawędzie betonu lub żelaza. Ponadto materiał odporny na warunki atmosferyczne ma właściwości antypoślizgowe. Ścianę oporową należy połączyć z kilkoma elementami bocznymi i elementem końcowym, aby stworzyć bezpieczną i solidną całość.

Wymiary 100 x 10 cm
Grubość 100 mm
Składnik boczny
Waga 7 kg
Kolor zielony (dostępny w kilku kolorach)

Ochrona boczna zielona

Ten krawężnik jest wykonany z granulatu gumowego pochodzącego z recyklingu. Materiał ten jest wytrzymały, łatwy w utrzymaniu i ma doskonałe właściwości antypoślizgowe, co zapobiega poślizgnięciom w czasie deszczu. Jeśli na krawędź dostanie się piasek lub inne zabrudzenia, można je usunąć za pomocą miotły.

Oprócz swoich właściwości funkcjonalnych, gumowa opaska mocująca jest również trwała. Materiał ten jest wytwarzany ze zużytych opon samochodowych, co oznacza, że odpady są poddawane recyklingowi. Ponadto produkt jest łatwy w konserwacji i naprawie, co zapewnia jego długą żywotność. Dzięki temu produktowi chronisz środowisko i przyczyniasz się do zmniejszenia zużycia nowych surowców.

Czy osłona krawędzi nie ma odpowiedniego rozmiaru? Następnie można łatwo przyciąć gumę do odpowiedniego rozmiaru za pomocą noża Stanleya. Możliwe jest również piłowanie krawędzi. Za pomocą wyrzynarki można wycinać wzory. WSKAZÓWKA: Mokry nóż ułatwia cięcie.

Więcej informacji
SKU 17-701200
EAN 8720704601304
Kolor Zielona
Wymiary szerokość 100 cm
Grubość 100 mm
Możliwość podłączenia Nie
Wysokość upadku (wartość HIC) Nie wiadomo
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami