Płać bezpiecznie

Mata gumowa na kółkach w rolce - Wytrzymała - Grubość 23 mm - Szerokość 100 cm

Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
metr
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Rabat ilościowy
10 metr dla 213 zł 176,03 zł za metr
50 metr dla 199 zł 164,46 zł za metr
100 metr dla 187 zł 154,55 zł za metr
Szczegóły

Ta gumowa mata na kółka w rolce jest wzmocnioną wersją naszej standardowej maty na kółka w rolce. Mata pierścieniowa może być stosowana w miejscach o większym obciążeniu, np. na lodowiskach. Ta wytrzymała gumowa mata pierścieniowa jest idealna do stosowania jako wycieraczka, ale doskonale sprawdza się również w innych zastosowaniach. Na przykład:

mata wejściowa
✓ Mata warsztatowa
✓ Obok lodowiska lub na stoku narciarskim
✓ W branży żeglugowej
✓ Podłoga podczas imprez
✓ W pubach za barem

Właściwości
Szerokość: 100 cm
Długość w rolce: 10 m
Grubość: 23 mm
Waga: +/- 10 kg na m2
Liczba otworów: 24 (w szerokości)
Średnica otworów: 2,7 cm
Antypoślizgowość: Tak
Amortyzacja: Tak
Izolacja akustyczna: Tak
Drenaż: Tak
Mrozoodporność: Tak

Jak zamawiać
W polu wpisz liczbę metrów bieżących, które chcesz zamówić (tylko całe metry). Maksymalna długość rolki wynosi 10 metrów. Jeśli na przykład zamówisz 12 metrów, otrzymasz jedną pełną rolkę plus 2 metry. Jeśli chcesz zamówić w inny sposób, zaznacz to w polu komentarza.

Wszechstronne rozwiązanie
Mata pierścieniowa może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Otwarte dno zapewnia odpływ cieczy i zanieczyszczeń. Jest to nie tylko praktyczne rozwiązanie przy wejściu, ale także bezpieczne w miejscach, gdzie podłoga jest często mokra. Ponieważ mata jest wykonana z naturalnego kauczuku, ma dobre właściwości antypoślizgowe, nawet w zimne i mokre zimowe dni. Ponadto guma ma właściwości tłumiące (dźwięk) i izolujące. Czyszczenie maty pierścieniowej jest bardzo proste i polega na jej wybiciu lub spryskaniu wężem ogrodowym/opryskiwaczem wysokociśnieniowym.

Przyjazna dla środowiska i trwała guma
Ta przyjazna dla środowiska mata pod pierścienie jest wykonana z naturalnej i przetworzonej gumy. Trwała jakość służy przez lata, nie wysycha i nie pęka pod wpływem słońca. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będziesz korzystać z maty pierścieniowej przez wiele lat.

Łączenie mat pierścieniowych
Jeśli chcesz utworzyć większą powierzchnię z oddzielnych mat pierścieniowych, możesz to zrobić za pomocą złącza mat pierścieniowych. Za pomocą tych łączników można połączyć ze sobą dwa lub więcej ringmatów.

Ringmaty są dostępne w wielu różnych rozmiarach: od małych do dużych, od bardzo cienkich do grubych oraz z małymi lub dużymi otworami. Duży wybór! Naszą pełną ofertę ringmanów można znaleźć tutaj.

Więcej informacji
SKU RING-Roll-heavy
EAN 5601570632735
Kolor Czarny
Wymiary szerokość 100 cm
Grubość 23 mm
Tolerancja (dopuszczalne odchylenie wielkości) 2%
Jakość Heavy-Duty
Krawędź natarcia Brak krawędzi prowadzącej
Dół Otwarte dno
Możliwość podłączenia Tak
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami