Płać bezpiecznie

Obrzeże gumowe narożne na plac zabaw / krawężnik w kształcie litery L - 40 x 40 cm - zielone

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Planujesz plac zabaw i chcesz w jak największym stopniu uwzględnić bezpieczeństwo bawiących się dzieci? Gumowe obrzeże w kształcie litery L chroni je przed ostrymi krawędziami z betonu lub żelaza. Stanowi to powierzchnię amortyzującą. Zapewnia dodatkową ochronę dzięki zaokrąglonemu hakowi i pochyłej krawędzi z boku. Ponadto materiał odporny na warunki atmosferyczne ma właściwości antypoślizgowe, a krawędź zapewnia wygodne siedzenie. Połącz ten element narożny z krawężnikiem w kształcie litery L, aby stworzyć solidną całość.


prosty montaż✔
Połączenie za pomocą złącza otworowego✔
Trwała kolorowa guma SBR


Zielony element narożny gumowa krawędź

Gumowa krawędź zapobiega nieprzyjemnym wypadkom na placach zabaw, podwórkach szkolnych i w ogrodzie. Dzięki temu elementowi narożnemu można stworzyć solidną podstawę do bezpiecznej i ergonomicznej zabawy.

Ten element brzegowy można łatwo zmontować. Łącząc ten element narożny z taśmami krawężnikowymi, można wykonać krawędź w całości na wymiar. Element narożny można przymocować do listwy przyściennej za pomocą dostarczonych plastikowych kołków. Obramowanie piaskownicy można również przykleić do siebie (lub do fundamentu) za pomocą masy uszczelniającej. Należy użyć szczeliwa odpowiedniego dla gumy.

Ten mur oporowy jest wykonany z granulatu gumowego pochodzącego z recyklingu. Materiał ten jest wytrzymały, łatwy w utrzymaniu i ma doskonałe właściwości antypoślizgowe, co zapobiega poślizgnięciom podczas deszczu. Jeśli na obramowanie dostanie się piasek lub inne zanieczyszczenia, można je usunąć za pomocą miotły.

Wymiary 40 x 40 cmGrubość
45 mmWaga
5 kgKolor
zielony (dostępny w kilku kolorach


)

Kształtka narożna

Ten element narożny jest nie tylko funkcjonalny, ale również trwały. Materiał, granulat gumowy, jest wytwarzany ze zużytych opon samochodowych, co oznacza recykling odpadów. Ponadto produkt jest łatwy w konserwacji i naprawie, co zapewnia jego długą żywotność. Dzięki temu produktowi chronisz środowisko i przyczyniasz się do zmniejszenia zużycia nowych surowców.

Czy listwa krawędziowa nie ma właściwego rozmiaru? Następnie można łatwo przyciąć gumę do odpowiedniego rozmiaru za pomocą noża Stanleya. Możliwe jest również piłowanie krawędzi. Za pomocą wyrzynarki można wycinać wzory. WSKAZÓWKA: Mokry nóż ułatwia cięcie.

Więcej informacji
SKU 17-551200-set
EAN 8720704601533
Kolor Zielona
Wymiary 40 x 40 cm
Grubość 45 mm
Możliwość podłączenia Tak
Wysokość upadku (wartość HIC) Nie wiadomo
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami