Płać bezpiecznie

Gumowy plac zabaw z kołnierzem / pierścień ustalający w kształcie litery L - 100 x 40 x 14,5 cm - Czarny

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Planujesz plac zabaw i chcesz w jak największym stopniu uwzględnić bezpieczeństwo bawiących się dzieci? Gumowe obrzeże w kształcie litery L chroni je przed ostrymi krawędziami z betonu lub żelaza. Stanowi to powierzchnię amortyzującą. Zapewnia dodatkową ochronę dzięki zaokrąglonemu hakowi i pochyłej krawędzi z boku. Ponadto materiał odporny na warunki atmosferyczne ma właściwości antypoślizgowe, a obrzeże zapewnia wygodne siedzenie. Połącz tę krawędź oporową z kilkoma krawędziami i elementami narożnymi, aby stworzyć solidną całość.


prosty montaż✔
Połączenie za pomocą złącza otworowego✔
Trwała kolorowa guma SBR


Czarna gumowa obwódka w kształcie litery L

To gumowe obramowanie zapobiega przykrym wypadkom na placach zabaw, podwórkach szkolnych i w ogrodzie. Dzięki temu krawężnikowi w kształcie litery L można stworzyć bezpieczne i ergonomiczne miejsce do zabawy.

Ta listwa krawędziowa może być łatwo montowana. Łącząc kilka taśm krawężnikowych i elementów narożnych, można wykonać obrzeże w całości na wymiar. Obrzeża można przymocować do siebie za pomocą dołączonych plastikowych kołków. Obramowanie piaskownicy można również przykleić do siebie (lub do fundamentu) za pomocą masy uszczelniającej. Należy użyć szczeliwa odpowiedniego dla gumy.

Ten mur oporowy jest wykonany z granulatu gumowego pochodzącego z recyklingu. Materiał ten jest wytrzymały, łatwy w utrzymaniu i ma doskonałe właściwości antypoślizgowe, co zapobiega poślizgnięciom podczas deszczu. Jeśli na obrzeżu pojawi się piasek lub inne zanieczyszczenia, można je usunąć za pomocą miotły.

Wymiary 100 x 40 cmHak
14,5 cmGrubość
45 mmWaga
17 kgKolor
czarny (dostępnywkilku kolorach)

Pasek mocujący z hakiem

Obrzeża gumowe są nie tylko funkcjonalne, ale także trwałe. Materiał, granulat gumowy, jest wytwarzany ze zużytych opon samochodowych, co pozwala na recykling odpadów. Ponadto produkt jest łatwy w konserwacji i naprawie, co zapewnia jego długą żywotność. Dzięki temu produktowi chronisz środowisko i przyczyniasz się do zmniejszenia zużycia nowych surowców.

Czy listwa krawędziowa nie ma właściwego rozmiaru? Następnie można łatwo przyciąć gumę do odpowiedniego rozmiaru za pomocą noża Stanleya. Możliwe jest również piłowanie krawędzi. Za pomocą wyrzynarki można wycinać wzory. WSKAZÓWKA: Mokry nóż ułatwia cięcie.

Więcej informacji
SKU 17-501300-set
EAN 8720704601502
Kolor Czarny
Wymiary szerokość 100 cm
Grubość 45 mm
Możliwość podłączenia Tak
Wysokość upadku (wartość HIC) Nie wiadomo
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami