Płać bezpiecznie

Płytka kauczukowa z połączeniem na wpust i czop - 50 x 50 cm - 30 mm grubości - Niebieska

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Alternatives
TÜV goedgekeurde rubber speelplaatstegel 45 mm
70 zł 57,85 zł
Obliczanie daty dostawy...
TÜV goedgekeurde rubber speelplaatstegel 55 mm
84 zł 69,42 zł
Obliczanie daty dostawy...
Szczegóły

Ta niebieska płytka z gumy SBR ma bardzo dobre właściwości amortyzujące i zapobiega upadkom z wysokości do 1,1 m. Dzięki temu doskonale nadaje się na place zabaw, boiska szkolne, pod urządzeniami zabawowymi i w ogrodzie. Płyty boiska są wyposażone w amortyzującą konstrukcję dolną. Gwarantuje to bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Odporny na warunki atmosferyczne granulat gumowy jest również wytrzymały, łatwy w utrzymaniu i ma doskonałe właściwości antypoślizgowe, co zapobiega poślizgnięciom w czasie deszczu.

zapobiega urazom spowodowanym upadkiem z wysokości do 1,1 metra✔
Odporna na zużycie i niewymagająca konserwacji✔
Połączenie przez otwory✔
Trwała kolorowa guma SBR✔
Struktura blokowa na spodzie zapewniająca dobre odprowadzaniewody

Płytki z gumy SBR niebieskie

Ta odporna na warunki atmosferyczne płytka na plac zabaw jest wykonana z granulatu gumowego SBR pochodzącego z recyklingu. Jednolita, kolorowa warstwa wierzchnia jest bardzo odporna na zużycie, natomiast czarny spód zapewnia doskonałą elastyczność i amortyzację wstrząsów. Ponadto struktura blokowa na spodzie zapewnia dobre odprowadzanie wody.

Wymiary 50 x 50 cmGrubość
30 mm (dostępne różne grubości)
Waga 5 kgWysokość upadku
(wartość HIC) 1,1 mKolor
niebieskiCertyfikacja
DIN 18 032 i EN 1177 TÜVKlasyfikacja marki EN
13501-1

Wysokość upadku
Ta gumowa płytka ma wartość HIC równą 1,1 m. Jest to maksymalna wysokość spadania elementu wyposażenia placu zabaw, przy której ryzyko obrażeń w wyniku upadku jest uznawane za dopuszczalne.

Łatwa w konserwacji strona
Granulat jest odporny na zużycie, łatwy w konserwacji i ma doskonałe właściwości antypoślizgowe. Jeśli na płytki dostanie się piasek lub inne zabrudzenia, można je usunąć za pomocą miotły. Płytki gumowe mają właściwości drenażowe, co oznacza, że podczas ulewy woda jest automatycznie spłukiwana.

Możliwość podłączenia
Płytki boiska mają po obu stronach otwory umożliwiające połączenie ich za pomocą dołączonych plastikowych kołków. Zapobiega to przesuwaniu się płytek. Niemniej jednak zawsze zalecamy rozgraniczenie płytek za pomocą obramowania lub stałego bruku.

Płytki gumowe na plac zabaw

Oprócz walorów użytkowych płytki na plac zabaw są również trwałe. Materiał, granulat gumowy, jest wytwarzany ze zużytych opon samochodowych, co oznacza recykling odpadów. Ponadto produkt jest łatwy w konserwacji i naprawie, co zapewnia jego długą żywotność. Dzięki temu produktowi chronisz środowisko i przyczyniasz się do zmniejszenia zużycia nowych surowców.

Czy płytka na placu zabaw ma niewłaściwy rozmiar? Płytki można łatwo przyciąć do odpowiedniego rozmiaru za pomocą noża Stanley. Istnieje również możliwość piłowania płytek. Za pomocą wyrzynarki można wycinać wzory. WSKAZÓWKA: Mokry nóż ułatwia cięcie. Płytki gumowe można przykleić do siebie (lub do podłoża) za pomocą masy uszczelniającej. Należy użyć szczeliwa odpowiedniego dla gumy. Aby skleić płytki gumowe ze sobą, można nałożyć warstwę kleju na boki płytek.

Więcej informacji
SKU 13-302420-set
EAN 8720704601410
Kolor Niebieski
Wymiary 50 x 50 cm
Grubość 30 mm
Możliwość podłączenia Tak
Wysokość upadku (wartość HIC) 1,1 m
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami