Płać bezpiecznie

Sportowa płytka podłogowa 'FIFTEEN' - 100x100 cm - 20 mm - Jasnoszary EPDM / Czarny SBR

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Te sportowe płytki podłogowe o drobnej powierzchni są idealne do zastosowania w siłowniach i salach gimnastycznych. Płytki mają gładszą powierzchnię w porównaniu do innych płytek gumowych. Jest to nie tylko wielokrotnie przyjemniejsze, ale także bardziej higieniczne i łatwiejsze do czyszczenia. Duże płytki fitness o wymiarach 100 x 100 cm są wykonane z granulatu gumowego o grubości 20 mm, składającego się w 85% z czarnego SBR i w 15% z jasnoszarego EPDM. Płytki zapewniają wygodną, amortyzującą powierzchnię.

Płytki fitness wykonane z czarnego i jasnoszarego granulatu gumowego

Dzięki delikatnej fakturze gumowe płytki wyglądają luksusowo i są bardzo wytrzymałe. Pomimo równomiernego wyglądu, powierzchnia nadal ma optymalne właściwości antypoślizgowe. To sprawia, że płytki są idealne do crossfitu, fitnessu, ćwiczeń z dużymi ciężarami i ćwiczeń na podłodze.

Zdolność absorpcyjna gumowych płytek zapewnia, że spadające hantle i ciężary nie uszkodzą podłogi, a ich hałas zostanie wytłumiony. Dlatego są one powszechnie stosowane podczas treningu z dużymi ciężarami, np. w domowych siłowniach, boxach crossfit i strefach wolnych ciężarów. Na tej podłodze fitness można również umieścić sprzęt cardio, taki jak crosswalkery i bieżnie.

Gumowe sportowe płytki podłogowe 20 mm

Sportowe płytki podłogowe wykonane są z recyklingowanej gumy SBR w połączeniu z EPDM. SBR to trwały wariant gumy, który gwarantuje wieloletni komfort użytkowania przy minimalnej konserwacji. Podłogę można łatwo wyczyścić odkurzaczem lub mopem. Należy uważać na oleje i smary, ponieważ atakują one gumę.

✔ Drobnoziarnista powierzchnia
✔ Spód z kolcami
✔ Tłumienie i amortyzacja
✔ Doskonały efekt antypoślizgowy
✔ Tłumienie hałasu
✔ Higieniczne i łatwe do czyszczenia
✔ Wygodne
✔Odporny na zużycie
✔ Bezpieczny i nietoksyczny
✔ Neutralny zapach
✔ Łatwy do układania bez klejenia (przy użyciu dostępnych oddzielnie łączników)

Montaż podłóg fitness jest dość standardowym zadaniem. Można je przykleić do podłoża za pomocą uszczelniacza lub naszego specjalnego kleju dyspersyjnego do podłóg sportowych. W ten sposób podłoga sportowa pozostanie na swoim miejscu nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Do przycięcia płytek na wymiar należy użyć ostrego noża Stanley i ewentualnie linijki lub liniału do cięcia.

Wszechstronne zastosowanie gumowych płytek

Oprócz zastosowania w siłowniach, maty fitness są często używane na wystawach i targach. Ale maty te doskonale nadają się również do stosowania na wyciągach narciarskich lub lodowiskach. Co więcej, podłoga fitness jest idealna, jeśli chcesz urządzić profesjonalną siłownię w domu.

Układanie czarnej i jasnoszarej podłogi fitness z łącznikami

Oprócz przyklejenia płytek do podłoża, można również położyć je luzem na istniejącej podłodze i połączyć za pomocą łączników. Nie jest do tego potrzebny klej. Na każdą płytkę przypada 16 punktów łączenia, a na każdą stronę 5 punktów łączenia. Dzięki łącznikom płytki pozostają idealnie na swoim miejscu.

Wymiary 100 x 100 cm
Grubość 20 mm
Waga 19 kg na płytkę
Materiał EPDM (15%) + SBR (85%)
Kolor Czarny / Jasnoszary
Gęstość > 1000 kg/m3
Klasa ogniowa Efl-S2
Redukcja hałasu 21dB
Gwarancja 2 lata

Więcej informacji
SKU ST-011020100100FG
EAN 5601570626727
Kolor Czarny
Wymiary 100 x 100 cm
Grubość 20 mm
Możliwość podłączenia Tak
Wysokość upadku (wartość HIC) Nie wiadomo
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami